▶Добре дошли!
в Черната Лагуна
Интернат ,,Черната Лагуна'' е основан малко след Втората Световна война от Вулф Шнайдер.В подземията му се провежда експеримент с хора наречен ''Проект близнаци''. В този експеримент се правят експерименти с хора (ученици на интерната) и никой там не подозира за това ,освен 10 ученика ,които разкриват тази тайна.Те са единствените ,които знаят за подземията ,проекта и болестта.След време болестта се разпространява и заразените ученици ,за да оцеляват на 12 часа трябва да пият лекарство ,което ги поддържа живи. От всички тези експерименти , в околността на Черната Лагуна има радиация ,която с продължение на времето променя генетиката на жителите в гората. BGtop
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Вто Май 13, 2014 4:18 pm by virginia.

» ГИФ рп
Вто Май 13, 2014 4:17 pm by virginia.

» ВРЪЩАНЕ НА ГЕРОИ;;;
Вто Май 13, 2014 4:06 pm by .Joanna James

» Hotel ''Ukraina''
Пон Май 12, 2014 12:40 pm by carter donovan;

» Всичко останало
Пет Май 09, 2014 1:03 pm by carter donovan;

» call my name and save me from the dark;
Чет Май 08, 2014 3:58 pm by Erin Maxwell.

» I love you, краво <3
Сря Май 07, 2014 7:04 pm by -Mina D. Liberté. ♥

» Искам да запазя лик
Сря Май 07, 2014 6:59 pm by -Mina D. Liberté. ♥

» My mother told me I had a chameleon soul;
Вто Май 06, 2014 11:56 am by .Joanna James

Liberté. ♥
ADMINISTRATOR; ANNABELLA D. LIBERTE. ♥ - 17 - FC: NINA DOBREV - THE AVENGERS -----
Joanna James
ADMINISTRATOR; JOANNA JAMES - 30 - FC: HOLLAND RODEN - REBELS -----

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 21, на Съб Ное 30, 2013 5:43 pm
Статистика
Имаме 61 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Erin Maxwell.

Нашите потребители са написали 3540 мнения in 326 subjects

Кабинета на психоложката преди три дни

Go down

Кабинета на психоложката преди три дни

Писане by Alison on Съб Ное 30, 2013 5:44 pm

След пристигането ми исках да се отърся от старите си навици.Бързо започнах да свиквам със свободата и да изградя себе си.Но спомените ме дърпаха надолу.Исках да продължа напрад а единствения варянт бе да превъзмогна всичко.Щом си починах от пътуването реших да се разходя наоколо и да разгледам.Разхождайки се се натъкнах на кабината на психоложката и злобата в мен се надигна.Мислех си да я подмина но изведнъж вратата се отвори и оттам излезе млада жена,явно това бе тя и неможах да се измъкна защото тя вече ме видя и каза:
-Имаш ли записан час?-изгледах я с ококрени очи.
-Не...само минавам....

P.S.: Не управлявай героя на другарчето си. Това се нарича "кукловодство" и никак не е приятно. Ще те помоля, също така, да се стараеш малко повече в писането.
.bordeaux

So hold on until it’s over

Do you know what you got into
Can you handle what I’m ’bout to do
‘Cause it’s about to get rough for you
I’m here For Your Entertainment

Alison

Брой мнения : 24

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Кабинета на психоложката преди три дни

Писане by Lina. on Нед Дек 01, 2013 7:02 am

Скука. Така Калина определяше днешния ден. Като едно голямо кълбо прежда и скука. Русокосата дори беше готова да убие някого, само и само да получи някакъв вид разнообразяване различно от това да предекорира кабинета си или да подреди бюрото си. Вече веднъж бе подредила всички химикали по цвят, после книгите си по азбучен ред, след това реши че ги иска по името на автора и накрая ги нареди по любимост. Прибегна до там дори да размести мебелите в кабинета си, но след като го направи установи, че така не бяха по "фън шуи" и отново ги върна към старите им места.
Трябваше по някакъв начин да разнообразие това монотоние, което обземаше целият й ден. Беше едва обяд, а никой не бе дошъл за сеанс, дори тези които имаха записан час. Започваше да си мисли, че причината е в нея, но предпочиташе да не вижда нещата по този начин, защото вече има няколко завързани приятелства измежду учениците. Да, някои открито я ненавиждаха, но пък други харесваха начина по който ги слагаше като нейни равни и не ги третираше като някакъв вид психично болни същества. Вече бе наясно, че Интерната прави нещо на тези деца, но докато не намереше начин да ги спре, не можеше да направи нищо друго освен да ги изслушва и да бъде тяхна приятелка.
Лина отвори вратата на кабинета си, решена да отскочи до кухнята за нещо вкусно, когато там се сблъска с едно момиче, което очевидно наблюдаваше кабинета й. След като стана ясно, че въпросната няма записан час, Московска се облегна на стената и скръсти ръце.
- А искаш ли да влезеш? - попита я психоложката. - Тъкмо направих кафе, а ако предпочиташ нещо по-леко, имам и чай.

Lina.
Учител;;психолог и съветник в интерната.

Брой мнения : 22

Писане by Alison on Пон Дек 02, 2013 2:15 pm

Психятърката явно бе пулодяла от толкова луди покрай нея,защото си мислеше че ще вляза в скапания й кабинет.
Това че изглежда младичка и симпатична не означава че й имам доверие,пък и закакво ми е да говоря с пихятър след като преди броени дни напуснах предния,нищо не се е променило,но те не знаят това.Те си мислят че съм се излекувала но нищо подобно същата съм си както и когато влязох.Така че нямах намерение да влизам на това ужасно място.Пък и така се почва един кабинет и след минута си в лудницата.
-Не,не ми се пие нито чай нито кафе пък и да не съм луда да си говоря с пийоложка.Така като ме гледате имам ли вид на такав?

ПП.Сори за закъснението,ама ходя на работа

Alison

Писане by Lina. on Чет Дек 05, 2013 7:45 am

Лина едва сдържа смеха си. Беше забравила, че в Интерната има и ученици, които смятат всяко твое приятелско действие, сякаш е враждебно и съответно реагираха заставайки в защитна позиция. За щастие, Калина не взимаше навътре подобно поведение, освен това никой не караше на сила да влиза в кабинета й, повечето идваха по собствено желание, а останалите заради наказание от някой друг учител. Не, че на Лина й харесваше идеята да я ползват като метод на порицание, но нямаше друг избор освен да угажда на колегите си, това беше начин да се внедри в групичката на останалите учители и да разбере какво точно се вършеше в този Интернат, беше обеден че не е нищо хубаво.
- Спокойно, не те карам да правиш нищо на сила - сви рамене Московска, след което скръсти ръце пред гърдите си. - Не е нужно да си луда, за да говориш с психолог, понякога е отпускащо да говориш с човек, който умее да пази тайни. Все пак моя кабинет е безопасно място, на което можеш да кажеш всичко. - добави Калина.
Не й харесваше идеята учениците да мислят, че влизайки в кабинета й то те автоматично стават луди. Нямаше нищо подобно, това че имат някакъв проблем, който искат да споделят не ги правеше ненормални. Освен това диагнозата "луд" се поставяше на съвсем различно място, а не в нейният кабинет.

Lina.

Брой мнения : 22

Писане by Alison on Чет Дек 05, 2013 2:46 pm

Да да и аз си мислех същото да споделям с някаква непозната чуства и страхове.Това е налудничево и нямах намерение да го правя,много добре познавам хората като нея правят се на мили и добри,а в същото време се чудят само как да те вкарат на онова ужасно място.
-И пък за какво ще си говорим с теб?-попитах я с ироничен глас.

Alison

Писане by Sponsored content

Sponsored content