▶Добре дошли!
в Черната Лагуна
Интернат ,,Черната Лагуна'' е основан малко след Втората Световна война от Вулф Шнайдер.В подземията му се провежда експеримент с хора наречен ''Проект близнаци''. В този експеримент се правят експерименти с хора (ученици на интерната) и никой там не подозира за това ,освен 10 ученика ,които разкриват тази тайна.Те са единствените ,които знаят за подземията ,проекта и болестта.След време болестта се разпространява и заразените ученици ,за да оцеляват на 12 часа трябва да пият лекарство ,което ги поддържа живи. От всички тези експерименти , в околността на Черната Лагуна има радиация ,която с продължение на времето променя генетиката на жителите в гората. BGtop
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Вто Май 13, 2014 4:18 pm by virginia.

» ГИФ рп
Вто Май 13, 2014 4:17 pm by virginia.

» ВРЪЩАНЕ НА ГЕРОИ;;;
Вто Май 13, 2014 4:06 pm by .Joanna James

» Hotel ''Ukraina''
Пон Май 12, 2014 12:40 pm by carter donovan;

» Всичко останало
Пет Май 09, 2014 1:03 pm by carter donovan;

» call my name and save me from the dark;
Чет Май 08, 2014 3:58 pm by Erin Maxwell.

» I love you, краво <3
Сря Май 07, 2014 7:04 pm by -Mina D. Liberté. ♥

» Искам да запазя лик
Сря Май 07, 2014 6:59 pm by -Mina D. Liberté. ♥

» My mother told me I had a chameleon soul;
Вто Май 06, 2014 11:56 am by .Joanna James

Liberté. ♥
ADMINISTRATOR; ANNABELLA D. LIBERTE. ♥ - 17 - FC: NINA DOBREV - THE AVENGERS -----
Joanna James
ADMINISTRATOR; JOANNA JAMES - 30 - FC: HOLLAND RODEN - REBELS -----

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 21, на Съб Ное 30, 2013 5:43 pm
Статистика
Имаме 61 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Erin Maxwell.

Нашите потребители са написали 3540 мнения in 326 subjects

R.I.P Paul Walker 1973 - 30.11.2013

Go down

R.I.P Paul Walker 1973 - 30.11.2013

Писане by .Joanna James on Нед Дек 01, 2013 9:52 am

Главният герой от култовия филм „Бързи и яростни“ намери смъртта си на пътя

Пол Уокър – главният герой във филма „Бързи и яростни“ се разби с бързия си автомобил в едно крайпътно дърво. Ужасяващият инцидент се случи вчера в Санта Кларита, а видео материал с размазаната кола на актьора обикаля интернет пространството и предизвиква масов шок.
pol-walker

Пол Уокър намери смъртта си на пътя

Ирония на съдбата ли е смъртта на известния актьор, се шуми масово в медиите. Красавецът – идол за мъжете и жадуван от жените – намери смъртта си по най-неочаквания начин. На път за оргаганизирано благотворително мероприятие от неговата фондация, шофьорът загубва контрол над мощното возило и се блъска в улична лампа, а след това и в дърво на пътя. От удара Поршето се възпламенява и от шофьора, чието име е неизвестно, но е приятел на Пол Уокър, и от актьора не остава и следа.

Ейми Ван Идън – представителят на звездата, потвърди в съобщение до медиите, че Пол Уокър и шофьорът на автомобила са загинали на място, научаваме от kliuki.net, позовавайки се на The Guardian и Daily Mail.

Ужасяващите кадри обаче са все по-коментирани в интернет пространството. Вижте сами последствията от нелепата трагедия.

Лично аз съм, наистина потресена. И все още не мога да повярвам, събуждам се и първото нещо, което ми каза братовчед ми беше това, а аз  бях точно като теле в железница, гледайки тъпо и невярващо.  И защо става всичко? Само заради едно натискане на педала, за да ускориш ... Така ли се случва с всеки направил го? Толкова нереално е всичко това, да участваш толкова години в такива филми, а накрая ти самия да свършиш като в  тях... Наистина е страшно  опустошително, да оставиш по този начин 15 годишна дъщеря, а ти самия да загинеш толкова млад. И въпреки всичко е факт. Какво можем да кажем освен Почивай в мир Пол Уолкър.

Sad Sad Sad

Последната промяна е направена от .Joanna James на Нед Дек 01, 2013 12:38 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти

.Joanna James
I choose my friends for their good looks, my acquaintances for their good characters
I choose my friends for their good looks, my acquaintances for their good characters

Брой мнения : 1195

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: R.I.P Paul Walker 1973 - 30.11.2013

Писане by ▲.Vivian on Нед Дек 01, 2013 10:10 am

R.I.P Paul Sad
Always in my heart 3р13фр 

Maybe one day you will understand why
Everything you touch all it dies.

▲.Vivian
Отмъстител
Отмъстител

Брой мнения : 77

Писане by Michael Drevox. on Нед Дек 01, 2013 10:20 am

Sad Sad Sad Sad
Michael Drevox.
Член на Отокс
Член на Отокс

Брой мнения : 22

Писане by .Joanna James on Нед Дек 01, 2013 12:23 pm

Последната промяна е направена от .Joanna James на Нед Дек 01, 2013 1:59 pm; мнението е било променяно общо 1 път

.Joanna James

Брой мнения : 1195

Писане by Lily Swan. on Нед Дек 01, 2013 12:35 pm

Изключително гадна ирония се получи Sad Някои хора просто не знаят как да управляват бързите коли и ме е яд, че се е получило така. Сигурна съм, че този голям актьор ще бъде запомнен не само с ролите му в "Бързи и яростни".

"Ride or Die, remember?"
R.I.P, Paul ;(

Lily Swan.
Лечител
Лечител

Брой мнения : 11

Писане by Carter. on Нед Дек 01, 2013 1:20 pm

Голяма трагедия, доста бързо потресе всички. Един от любимите ми истински талантливи актьори, преобърнал представата ми за любовта към високите скорости.
Страшно се сдухах още сутринта като научих, първо си помислих, че е поредната спекулация. Но макар и очевидно, още ми е трудно да го осъзная. : ) Не мога даже да опиша как се чувствам.
И както прочетох някъде преди малко -Paul is 'Fast' and Vin is 'Furious'. Therefore there cant be 'The fast and furious' anymore.
Rest in heaven, buddy.

Blessed with a curse

Carter.
Директор на интерната
Директор на интерната

Брой мнения : 81

Писане by -Mina D. Liberté. ♥ on Нед Дек 01, 2013 2:05 pm

Ами ''Ride or die!'' в някои случаи ''ride and die''.Гадно ми е , той е един от любимите ми актьори ,участващ в любими филми (Не само Бързи и яростни).Първият ми герой дори беше с негов лик и да, филма няма да е същия без него ,но не това е най-голямата трагедия.
Замина си поредния добър актьор ,човек който не го заслужаваше. Обичам колите и благодарение на него ги заобичах още повече. И Вин няма да е същия без Пол защото двамата сякаш вървяха в комплект ... Почивай в мир ,прекрасен. Ще останеш в сърцето ми <3

* I can burn up in your flame all night
DAYS GO ON FOREVER , BUT I HAVE NOT LEFT YOUR SIDE ..
WE CAN CHASE THE DARK TOGETHER IF YOU GO THEN SO WILL I ♥️

-Mina D. Liberté. ♥
She’s a human traffic accident, and everyone’s slowing down to look at the wreckage.
She’s a human traffic accident, and everyone’s slowing down to look at the wreckage.

Брой мнения : 780
Местожителство : Valencia

Вижте профила на потребителя http://elinternado-rpg.bulgarianforum.net

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото