▶Добре дошли!
в Черната Лагуна
Интернат ,,Черната Лагуна'' е основан малко след Втората Световна война от Вулф Шнайдер.В подземията му се провежда експеримент с хора наречен ''Проект близнаци''. В този експеримент се правят експерименти с хора (ученици на интерната) и никой там не подозира за това ,освен 10 ученика ,които разкриват тази тайна.Те са единствените ,които знаят за подземията ,проекта и болестта.След време болестта се разпространява и заразените ученици ,за да оцеляват на 12 часа трябва да пият лекарство ,което ги поддържа живи. От всички тези експерименти , в околността на Черната Лагуна има радиация ,която с продължение на времето променя генетиката на жителите в гората. BGtop
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Вто Май 13, 2014 4:18 pm by virginia.

» ГИФ рп
Вто Май 13, 2014 4:17 pm by virginia.

» ВРЪЩАНЕ НА ГЕРОИ;;;
Вто Май 13, 2014 4:06 pm by .Joanna James

» Hotel ''Ukraina''
Пон Май 12, 2014 12:40 pm by carter donovan;

» Всичко останало
Пет Май 09, 2014 1:03 pm by carter donovan;

» call my name and save me from the dark;
Чет Май 08, 2014 3:58 pm by Erin Maxwell.

» I love you, краво <3
Сря Май 07, 2014 7:04 pm by -Mina D. Liberté. ♥

» Искам да запазя лик
Сря Май 07, 2014 6:59 pm by -Mina D. Liberté. ♥

» My mother told me I had a chameleon soul;
Вто Май 06, 2014 11:56 am by .Joanna James

Liberté. ♥
ADMINISTRATOR; ANNABELLA D. LIBERTE. ♥ - 17 - FC: NINA DOBREV - THE AVENGERS -----
Joanna James
ADMINISTRATOR; JOANNA JAMES - 30 - FC: HOLLAND RODEN - REBELS -----

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 21, на Съб Ное 30, 2013 5:43 pm
Статистика
Имаме 61 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Erin Maxwell.

Нашите потребители са написали 3540 мнения in 326 subjects

the other Boleyn.

Go down

the other Boleyn.

Писане by ;melissa on Съб Дек 07, 2013 5:38 pm

Melissa Bloleyn/26/Nathalie Dormer/ Учителка по литература.
Бях най- критикуваната и най- желаната клюка за всички. Искате да сте руси? Синеоки? Слаби? Богати? Аз бях. Но когато решиш да излезеш дори за секунда от порцелановата обвивка...пропадаш. Аз паднах тихо. Никой не чу писъците, молбите и воплите ми. Всичко беше потушено, както и трябваше да бъде. За мен се споменаваше само в евтините списания еднодневки. Бях бледо, карисиво лице загубило чара си. 
 Аз съм Мелиса Болейн, двадесет и шеста годишна жена, имала и загубила всичко. Все още ли искате да сте порцеланови кукли и лъскави играчки? Мога да ви кажа, че зад всички коли и пари се крият много по- мръсни неща. Ще ви разкажа моята история, историята на другата Болейн.
 Бяхме горди и красиви. Естествено, бяхме Болейн. Ако не трябваше да се гордеем с безгранични богатства и красота, то поне с името на най- манипулативната и красива английска кралица. Със сестра ми често се подигравахме на иронията във всичко това. Другата Болейн, тя беше момичето зад мен. Човекът който държеше ръката ми когато плачех, защитаваше ме с мили думи и пречеше на всички да ме наранят. Аз бях нейната по- голяма сестра, аз трябваше да правя това. Тя трябваше да се разхожда по жълтите вестници и да излиза с моите приятели. Не трябваше да и причинявам това от самото начало.
 Всичко започна когато сестра ми умря. Убиха бедната ми сестра, никой не можеше да си представи болката ми. Не плачех и кимах, но никога не забравих. За родителите ми ние със сестра ми никога не сме били от значение. Просто порцелановите кукли с красиви руси коси и празни очи. Празни сърца. Те се опиткаха да ни отгледат като безкръвни чудовища, ламтящи за пари и слава. Аз се бях опитала да бъде техният идеал. Засенчвах сестра ми и нито веднъж не се опитах да я защита пред тях. Не исках да ме намразят. Исках да мразят нея. Но когато я видях да си отива очите ми станаха по- ясни. Вече не бяха мътни и неразбиращи. Исках да крещя и да убия всички причинили и това. Целият свят който не падна в краката и.
 Няколко дни след смъртта и не можех да си намеря място. Започнах да допускам грешки. Пиянските истории се разнасяха бързо, двадесет и четири часови арести, замесване с кокаин. Когато престъпих тънката бяла линия и тя ме прати в болница, когато ми каза, че за малко не съм загубила така скъпоценният си живот. Съжалявах. Съжалявах, че бях слаба и, че избрах лесния начин.
 След като излязох от болницата нещата не бяха същите. Родителите ми ме гледаха надменно. В очите им не виждах капка топлина, не я и исках, но се надявах да я видя. Надявах се с нещо да мога да разбия сърцата им. Но те бяха прекалено силни хора. Те бяха идеалът ми. Ако исках да намеря убиеца на сестра си трябваше да съм като тях. Тогава започна най- важната година в живота ми.
 Година по- късно.
 Бях се превърнала в това което мразех. Сянка на студен леден камък. Вече никой не ме помнеше. Родителите ми тачеха и обичаха братовчедка ми, поредната перла на рода ни, но никога повече не я погледнах с възхищаващи се очи. Тя беше празна, всичко в нея беше фалшиво и погнусата беше чувството което ме водеше. Погнуса от хората.
 Сега бях вече твърдо решена да изпълня това което си обещах, да спася душата на сестра си и първото място от което трябваше да започна беше интернатът, той беше там. Убиецът беше там. Мистериозно място, но не ме плашеше. Нищо неме не ме плашеше, защото нищо нямаше значение, само аз. Единствената останала за която трябваше да ми пука. Там щях да съм на тихо място, спокойно и щях да преподавам. Винаги съм искала да работя с деца, особени деца като мен самата.
;melissa
Учител
Учител

Брой мнения : 12

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: the other Boleyn.

Писане by .Joanna James on Съб Дек 07, 2013 6:00 pm

добре дошла Smile

.Joanna James
I choose my friends for their good looks, my acquaintances for their good characters
I choose my friends for their good looks, my acquaintances for their good characters

Брой мнения : 1195

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото