▶Добре дошли!
в Черната Лагуна
Интернат ,,Черната Лагуна'' е основан малко след Втората Световна война от Вулф Шнайдер.В подземията му се провежда експеримент с хора наречен ''Проект близнаци''. В този експеримент се правят експерименти с хора (ученици на интерната) и никой там не подозира за това ,освен 10 ученика ,които разкриват тази тайна.Те са единствените ,които знаят за подземията ,проекта и болестта.След време болестта се разпространява и заразените ученици ,за да оцеляват на 12 часа трябва да пият лекарство ,което ги поддържа живи. От всички тези експерименти , в околността на Черната Лагуна има радиация ,която с продължение на времето променя генетиката на жителите в гората. BGtop
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Другарче за РП
Вто Май 13, 2014 4:18 pm by virginia.

» ГИФ рп
Вто Май 13, 2014 4:17 pm by virginia.

» ВРЪЩАНЕ НА ГЕРОИ;;;
Вто Май 13, 2014 4:06 pm by .Joanna James

» Hotel ''Ukraina''
Пон Май 12, 2014 12:40 pm by carter donovan;

» Всичко останало
Пет Май 09, 2014 1:03 pm by carter donovan;

» call my name and save me from the dark;
Чет Май 08, 2014 3:58 pm by Erin Maxwell.

» I love you, краво <3
Сря Май 07, 2014 7:04 pm by -Mina D. Liberté. ♥

» Искам да запазя лик
Сря Май 07, 2014 6:59 pm by -Mina D. Liberté. ♥

» My mother told me I had a chameleon soul;
Вто Май 06, 2014 11:56 am by .Joanna James

Liberté. ♥
ADMINISTRATOR; ANNABELLA D. LIBERTE. ♥ - 17 - FC: NINA DOBREV - THE AVENGERS -----
Joanna James
ADMINISTRATOR; JOANNA JAMES - 30 - FC: HOLLAND RODEN - REBELS -----

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 21, на Съб Ное 30, 2013 5:43 pm
Статистика
Имаме 61 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Erin Maxwell.

Нашите потребители са написали 3540 мнения in 326 subjects

Escape moda bar

Go down

Escape moda bar

Писане by -Mina D. Liberté. ♥ on Съб Ное 23, 2013 7:59 pm

* I can burn up in your flame all night
DAYS GO ON FOREVER , BUT I HAVE NOT LEFT YOUR SIDE ..
WE CAN CHASE THE DARK TOGETHER IF YOU GO THEN SO WILL I ♥️

-Mina D. Liberté. ♥
She’s a human traffic accident, and everyone’s slowing down to look at the wreckage.
She’s a human traffic accident, and everyone’s slowing down to look at the wreckage.

Брой мнения : 780
Местожителство : Valencia

Вижте профила на потребителя http://elinternado-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Re: Escape moda bar

Писане by Reese Laveau on Пон Дек 02, 2013 5:14 pm

Какво трябваше да направи човек, за да накара заблудената сервитьорка, която вероятно беше назначена едва преди три дни, да разбърза задника си, увит в някакво парцалче и да донесе поръчания от мен алкохол.Не стига че на входа трябваше да чакам, защото "било препълнено", а всъщност като влязох вътре имаше едва десет-петнадесет подобия на човешки същества.Някой ми се правеше на интересен.Поне обстановката ми харесваше и винаги когато идвах тук, можех да се вгледам във футуристичния интериор и да забравя за миг спънките на настоящето, които вече се бяха превърнали в ежедневие.
Дръпнах друга сервитьорка за ръката, тъкмо когато преминаваше покрай сепарето, на което седях, и я накарах да се приведе към мен.
-Извинявай, би ли казала на онова там - посочих с пръст към момичето, което трябваше да ме обслужи. -, което наричаш своя колежка, че ми писна да я гледам как лети навсякъде, освен тук при мен? - Присвих очи и пуснах ръката й. - Благодаря.
Честно казано не разбирам какво им ставаше на тези същества.Във всеки клуб съм го срещал и все пак не мога да го проумея.Това, че отговаря за питието ми не й дава правото да се надува повече, отколкото е надута.За Бога, та ти си проста сервитьорка, не най-якото момиче в заведението.Толкова ли е трудно да обслужиш бързо всички, вместо да се мотаеш около една и съща маса вече половин час.Разбирам наистина да беше претъпкано тук, но фактите показваха обратното.
-Най-сетне... - натъртих съвсем ясно и отчетливо в лицето й, когато ми донесе питието. - Вероятно ако се бях самообслужил щеше да стане много по бързо.
Завъртях очи и отпих щедра глътка от уискито, за да туширам нервите си.В стъклото на чашата ми се отрази барът, който се падаше зад гърба ми.Както във всеки клуб и тук беше доста по-осветен в сравнение с приглушената светлина, която изпълваше останалата част от помещението.В отражението забелязах и едно момиче, което седеше с изпънат гръб и бавно отпиваше от чашата си.Имах чувството, че гледам филм на забавен кадър и след малко щеше да забие нос в напитката си от скука.
Смъкнах чашата си надолу и се подсмихнах леко.Завъртях се настрани и извърнах глава към момичето.Свирнах й, за да се обърне и повдигнах уискито си, с което едновременно казвах "здравей" и "наздраве".

Reese Laveau
Ловец на сънища
Ловец на сънища

Брой мнения : 14

Вижте профила на потребителя

Писане by Alison on Пон Дек 02, 2013 7:01 pm

Животът на хората като мен минаваше по един и същи начен всеки ден,само дето мъжете ги сменяхав по-често от носна кърпичка.Денят ми изглеждаше по скоро така:Саване рано сутрин след това работа до слетобед,малка почивка и след това нощен живот свързан с танци пиене и много и различни мъже всяка вечер.И тази нямаше да е по различна.След като си взех релаксираща вана се насочих към гардероба.Тази вечер бях избрала нещо по-дръзко каса черна пола,бяло потниче и готини берни ботуши.О и да не забравим и грима.Щом бях готова Се качих на колата си и отпътухах към един бар,който днес бе в списака ми за нощта.
Когато пристигнах отвън нямаше хора помислих си че съм збъркала мястото,но щом влязох видях къде са всички.Там бе толкова шумно и гъчкано че едва се разминах с хората.Добрах се до бара и седнах.Ипуфтях,усмихнах се и казах на бармана:
-Сипи едно уиски.-тъй като бармана бе доста готин му намигнах а той отвърна.
Щом си получих питието дигнах чащата погленах на страни и видях един самотен мъж който ми каза "здравей" и "наздраве".Огледах го хубаво и му отвърнах.
След което станах,взех си чашата и отидох при него.Застанах зад гърба му и казах:
-Свободно ли е тук?-усмихнах се чаровно.

So hold on until it’s over

Do you know what you got into
Can you handle what I’m ’bout to do
‘Cause it’s about to get rough for you
I’m here For Your Entertainment

Alison

Брой мнения : 24

Писане by Reese Laveau on Пон Дек 02, 2013 8:45 pm

Бинго.Рибката захапа стръвта, овчицата се залъга по маскирания вълк... или както там му викаха.Момичето се присламчи плавно към сепарето ми и аз се извърнах обратно към ниската масичка, на която оставих чашката си намира за известно дреме, след като отпих.
Погледнах момичето през лявото си рамо с крайчеца на окото си.Отново отправих поглед към чашката и се усмихнах, въздишайки.
-Свободно е... засега. - измънках и се поместих надясно.
Изчаках я да се настани и вдигнах левия си глезен върху дясното коляно, след което се отпуснах максимално и я огледах добре.Интересен и определено уникален външен вид.Красиви очи, специфични вежди и устни... Свих замислено очи и се усмихнах настрани.
-Та... ще ми кажеш ли името си или какво?
В този момент изпитах нужда да отпия още веднъж от уискито, но бях в прекалено удобна поза и страшно ме домързя да го направя, а и тъмнокоската пред мен привличаше вниманието ми повече.Правило номер едно : забавлявай се.Правило номер две : не се привързвай.Вършеха невероятна работа в моменти като този и определено ме предпазваха от досадни краткотрайни връзки, за които след време човек да се замисли "Какво, по дяволите, си мислех?".
-Преди да ми отговориш. - прекъснах я точно когато понечи да се представи. - Имаш ли ревнив приятел, с когото ще трябва да се занимавам?Мисля, че и за двама ни би било от голяма полза ако кажеш "не".
Преминах с пръсти по челюстта си и повдигнах вежди в очакване.Вероятно щеше да ми отговори, както очаквах, а името й вероятно щеше да е някое често срещано като Джесика или Сара.Кой знае?И все пак какво щях да загубя, ако се помотаех с някоя, за да убия време и да не умра от скука?Както казват : "Живееш веднъж.Възползвай се максимално и не мисли за последствията, освен ако не искаш да свършиш като заврян зет или да се окаже, че докато приятелите ти те търсят под дърво и камък, ти всъщност си бил през цялото време под чехъл.".

Reese Laveau
Ловец на сънища
Ловец на сънища

Писане by Alison on Вто Дек 03, 2013 9:46 am

Щом ми разреши да се присединя оставих чашата си на масата и се замислих.
Този бе доса груб и недодялън и ямвно си мислеше че е голяма работа и веднага щом каже нещо ще го направя,личеше си че не ме познава.Нямаше да прекарам ноща с него нит пък повече от пет минути ако продължаваше в същия дух.Все пак не съм някоя глупава лека жена която ще му се хвърли на врата щом и намигне.Явно ролята му на мъжкар действа при другите,но при мен не минава.Ако смяташе да се държи така щях да го дразя защото такива мъже не заслужават мило отношение,не че аз съм мила де но това е друг въпрос.
-Алисън....казвам се Алисън.-казах го и отпих от чашата с уискито след което продължих:
-И впрочем нямам приятел,защо толкова се интересуваш от това?Какво искаш да правим?-погледнах го право в очите и зачаках отговара.

Alison

Писане by Reese Laveau on Вто Дек 03, 2013 5:28 pm

Е, добре... Алисън не беше толкова срещано име.Дори аз мога да си направя грешни изводи понякога, случва се и на най-добрите.Очевидно тази Алисън се подразни, не го показа, но по начина, по който звучеше гласа й определено долових лекото й вътрешно ръмжене.Това ще е забавно, констатирах на ум и механично се ухилих.
Когато ме попита защо толкова се интересувам дали има приятел и какво бих искал да правим, аз насочих длан към нея и я прекъснах.
-Преди това. - Направих драматична пауза и използвах това време, за да се концентрирам върху погледа й. - Казвам се Рийс... - Не обичах да си казвам фамилията, затова й я спестих.Доближих се малко към нея и се облегнах настрани, подпирайки лакът на облегалката на сепарето. - Извинявай за преди малко, вероятно съм те възмутил с държанието си, но по природа съм доста директен и говоря преди да мисля.Попитах те това, защото за мен е важно да познавам донякъде хората, които ще ми правят компания, дори да е само за час или два. - Да бе.Не мога да повярвам, че току що изръсих тази простотия.Засмях се вътрешно и усетих как ъгълчетата на устните ми се разтеглят. - Искам да кажа, че не ми е приятно да седя с някой напълно непознат и да се гледаме тъпо като невменяеми.Нали?
Повдигнах вежда и се отдръпнах назад, за да не остане с впечатлението, че нарушавам личното й пространство.Какво искам да правим?Сега се усетих, че забравих да отговоря на този въпрос.Щеше да прозвучи супер задръстено, ако й кажех "А, извинявай, забравих че ме попита какво искам да правим...", затова отпих поредната глътка от чашата си, която се оказа последната и поръчах на сервитьорката още едно уиски.
-Между другото, отворен съм за предложения относно "правенето на нещо".Надявам се да измислиш нещо интересно за правене, иначе в противен случай шанса да заспа и да се наложи да си търсиш друга компания е много голям.Благодаря. - обърнах се към сервитьорката, когато ми поднесе чашата и й намигнах.За щастие онази флегма не посмя повече да припари до мен, а вместо това на нейно място дойде едно доста по-симпатично момиче, което освен това изглеждаше и срамежливо, защото побърза да затъкне един въображаем кичур зад ухото си и се оттегли със забит в пода поглед и лека усмивка.

Reese Laveau
Ловец на сънища
Ловец на сънища

Писане by Alison on Чет Дек 05, 2013 2:54 pm

Минаваше ми нещо на ум какво можем да прави,но дали щеше да му се иска или по скоро да му стиска да го направи.Не съм лека жено но когато страстите нахлуят в мен нещо се преобръща и почвам да мисля по друг начин.
Грубян е в това грешка няма,но какво ли можеше да прави друго освен това.Замислих се и направо почвах да настръхвам.Приблихих се много близо до него ката че можех да усетя дъха му отворих уста и казах:
-Аз имам нещо предвит?-казах това и захапах ухото му докъто лявата ми ръка се пускаше по бедрото му и достигна чак до слабините му.Щом ги стигнах ги стиснах нежно и започнах да си играя с тях.

ПП.Сори че закъснях но ходя на работа.

Alison

Писане by Reese Laveau on Пет Дек 06, 2013 5:55 pm

Още не бях отместил поглед от сладката сервитьорка, когато Алисън каза нещо, което недочух много добре, но прозвуча като "Имам идея".Усетих близостта й и проследих с поглед плавното движение на ръката й по бедрото ми.Запазих самообладание, но когато зъбите й погъделичкаха ухото ми, потръпнах и усетих как стомахът ми се стяга.
-Добра идея. - казах сухо и отпих от питието си.Е, какво пък?
Плъзнах пръсти по ръката й, след което бавно насочих лицето й към моето и споделих аромата на уискито с Алисън чрез продължителна целувка, последвана от още една по-бърза и закачлива.Спуснах се надолу и преминах по шията й с устни, оставяйки въображаема следа с горещия си дъх.Кожата й имаше нежен и приятен женски аромат, който ме изпълни със сладникавост.Спрях по средата и се облегнах отново назад, скръствайки ръце.Не беше забавно веднага да се награбим.Трябваше ми игра, трябваше ми нещо, което да поддържа вниманието ми върху нея.
-Алисън... бившата ми се казва така... Не си проклета като нея нали?
Засмях се леко и й намигнах, след което притворих очи и въздъхнах отегчено.За пръв път не исках да действам прибързано, но това трая само около пет минути.
-О, по дяволите... - изсумтях и отново целунах Алисън и притиснах тялото й към меката облегалка.Захапвах леко кожата на врата й измежду целувките, а пръстите на ръката ми се вплетоха в косите й.

Reese Laveau
Ловец на сънища
Ловец на сънища

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото