El Internado
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Laguna Negra

Try to stay alive Интернат ,,Черната Лагуна'' е основан малко след Втората Световна война от Вулф Шнайдер.В подземията му се провежда опити с хора наречен ''Проект близнаци''. В този експеримент се правят експерименти с хора (ученици на интерната) и никой там не подозира за това ,освен 10 ученика ,които разкриват тази тайна.Те са единствените ,които знаят за подземията ,проекта и болестта.След време болестта се разпространява и заразените ученици ,за да оцеляват на 12 часа трябва да пият лекарство ,което ги поддържа живи. От всички тези експерименти , в околността на Черната Лагуна има радиация ,която с продължение на времето променя генетиката на жителите в гората.

have fun..

xoxo -
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Bid my blood to run, before I come undone.Save me from the nothing I’ve become ||Natalia&Andrey||
Южната част EmptyНед Ное 08, 2020 12:43 pm by Andrey Markovic

» I wanna see you my love
Южната част EmptyСря Окт 28, 2020 9:57 pm by Andrey Markovic

» Every path bring me back to you, again and again..
Южната част EmptyСъб Авг 29, 2020 1:50 pm by Наталья.

» Sometimes we need just friend.
Южната част EmptyПет Авг 21, 2020 9:06 am by Andrey Markovic

» Call me when you miss me. Say that you need me with every breath you take. Спам
Южната част EmptyСря Апр 08, 2020 11:38 am by amayah matt.

» The course of real love never did run smooth
Южната част EmptyНед Апр 05, 2020 12:08 pm by eva notles.

» do you need something
Южната част EmptyПет Апр 03, 2020 5:22 pm by richard naroza.

» Искам да сменя лика на героя си
Южната част EmptyПет Апр 03, 2020 11:47 am by Liberté. ♥

» Търсене другарче Гиф- рп
Южната част EmptyЧет Апр 02, 2020 5:44 pm by Eradia.

Южната част PR6OnyO
Liberté. ♥
administrator;;17;;nina dobrev;;student


.Joanna James
administrator;;18;; Tumblr madelaine petsch;;student


Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 38, на Чет Мар 19, 2020 11:14 am
Статистика
Имаме 70 регистрирани потребители
Най-новият потребител е richard naroza.

Нашите потребители са написали 3300 мнения in 234 subjects

Южната част

3 posters

Go down

Южната част Empty Южната част

Писане by Liberté. ♥ Съб Ное 23, 2013 8:07 pm

Южната част 9c324b871e251cd14642779caf190a69-d3kxl26
Liberté. ♥
Liberté. ♥
She’s a human traffic accident, and everyone’s slowing down to look at the wreckage.
She’s a human traffic accident, and everyone’s slowing down to look at the wreckage.

Брой мнения : 592
Join date : 11.11.2013
Местожителство : Valencia

https://elinternado-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Южната част Empty Re: Южната част

Писане by Leonora Lagenta Пет Ное 29, 2013 7:32 pm

Нов град,нови хора и аз се чудех на къде да поема.Минавах покрахй хората и се оглеждах с надеждата да запомня всяко местенце и да бъда добре тук.С малко лутане намерих новия си дом.Зарадвах се защото бе обзаведен прелесно и нямаше злобни лекари наоколо.Много исках да изляза и да разгледам и да видя живота извън четрите стени.Осавих куфарите в стаята огледах се видях че изглеждам добре и тръгнах да обикалям.Ходех доста дълго без посока и изведнъж се озовах на плажа за пръв път виждах морето и за пръв път усещах пясъка под краката си.Събух се и започнах да се разхождам напред назад.
Leonora Lagenta
Leonora Lagenta
Бунтовник
Бунтовник

Брой мнения : 18
Join date : 29.11.2013

Върнете се в началото Go down

Южната част Empty Re: Южната част

Писане by Adam Solomon Пет Ное 29, 2013 9:35 pm

Още един скапан ден в историята на младия Адъм,който прекарваше дните си,както намереше за добре. Истината е тази,че от страни не изглеждаше да си живее зле,имаше пари,имаше момичета около него,някаква компания...
Но не... Определено нещата не бяха такива,каквито изглеждаха. На пръв поглед всичко идеално но ако погледнеш през неговите очи осъзнаваш,колко е тежко да виждаш всичките тези неща,който не бяха за очите на всеки. Душите на умрелите или така наречените духове се прилепваха за него,защото само той беше в състояние да ги види,тормозеха го дори,и когато се опиташе да спи,във всеки миг и нямаше копче с което да ги спреш,нито начин.
Опита се да избяга за секунда,макар че това не бе напълно възможно,да избяга от всички,като отиде на място,което му харесва. А това място се наричаше "Плаж". Да вълните го успокояваха,а когато вървеше по пясъка бос,размисляваше за много неща.
Но и на плажа не намери много спокойствие и там не се оказа място лишено от души. Около него се въртеше дух на съмоубиец,удавил се в морето,въртеше се като се опитваше да му привлече внимание:
-Млъкни...
Щом се обърна видя,момиче зад себе си,в такива случай носеше хенсфри,все едно говори по телефона,за да не го сметнат за луд,че си говори сам:
-Не е на вас,говоря по телефона или поне говорех...
Adam Solomon
Adam Solomon

Брой мнения : 14
Join date : 29.11.2013

Върнете се в началото Go down

Южната част Empty Re: Южната част

Писане by Leonora Lagenta Пет Ное 29, 2013 10:10 pm

Веднага забелязах момчето което застана пред мен,но някак си не му обърнах голямо внимание до момента когато каза:
-Млъкни-ококорих очи и го зяпнах,а той веднага каза :
--Не е на вас,говоря по телефона или поне говорех-каза непознатия,но веднага погледнах и видях слушалката в ухото му.
Може да съм прекарала доста време на онова място но знаех някои неща все пак имаш книги пък и имахме компютри.Но не искам да си спомням за онези мрачни времена.
-Нямам проблем господине-отвърнах с лека усмивка и продължих да си играя с пясъка като дете.Но имаше нещо в очите на онзи страненн мъж.Искаше ми се да го попитам но той щеше да ме вземе за някаква луда а и защо да разпитвам хората за техни неща.Това не ми влизаше в работата.Все пак отдавна се бях научила да не ми пука за никой.
Leonora Lagenta
Leonora Lagenta
Бунтовник
Бунтовник

Брой мнения : 18
Join date : 29.11.2013

Върнете се в началото Go down

Южната част Empty Re: Южната част

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите